Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Cytaty, teksciki i nie wiem co naszych kochanych komentatorów i skoczków:D  (Przeczytany 19874 razy)

Szliri

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Cytaty, teksciki i nie wiem co naszych kochanych komentatorów i skoczków:D
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 15, 2015, 20:16:08 »
O skoku (chyba Hajka)
"Potrzebuje 274 m by walczyć z Szohejem Tłoczymoto..."
Love Austria and Slovenija

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 15, 2015, 23:10:43 »
Tym razem nie komentatorzy, tylko tekst ode mnie sprzed telewizora (nieważne kto xD)
"Hajek... szkoda, że nie "u" drugie, ciekawie by to brzmiało" ;D ;D ;D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 22, 2015, 21:06:11 »
Błachut dzisiaj wygrał, nazywając idiotą realizatora i dziennikarza przeprowadzającego wywiady. Igor szczery do bólu jak zwykle ;D Skądinąd w tym przypadku trudno się z nim nie zgodzić.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 22, 2015, 21:29:03 »
A mnie rozwalił tekst, że Sarah dobrze robi skokom. ;D ;D ;D

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 24, 2015, 23:40:30 »
z dzisiaj(co prawda to biegi) ale Justyna w roli komentatorki była RE-WE-LA-CY-JNA

"ja mam tu emocje a nie komentowanie" ;D ;D ;D

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #305 dnia: Marzec 15, 2015, 16:54:50 »
"Koreańczycy tym samym wskoczyli na piętnastą pozycję w klasyfikacji pucharu narodów i rozpoczęli bezwzględny pościg za Amerykanami, którzy mają 4 punkty i Bułgarią, która za sprawą Zografskiego ma tych punktów 11."
Oczywiście Igor Błachut <3 ;D ;D ;D

Szliri

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #306 dnia: Marzec 16, 2015, 18:29:50 »
Strasznie kibicuję Choiowi, ciągle przechodzi quali i się spala.
Love Austria and Slovenija

Arkona

• Ekspert
« Odpowiedź #307 dnia: Marzec 19, 2015, 12:30:17 »
Rudziński :
Jest las, jest dużo drzew.
Nagrzane ciała nieco wystygły.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #308 dnia: Marzec 22, 2015, 14:35:51 »
Z piątku:
Wyprzedza Klemensę Murańkę.

Z dzisiaj:
No to obstawiamy ile będzie dwudziestek? :D

A poza tym dziękuję p. Szaranowiczowi, że oglądałam zawody na Eurosporcie, bo przynajmniej się pośmiałam.
Serio podczas jednych z najważniejszych zawodów w sezonie nikogo nie obchodzi co było w 1934, kto stał na podium w 1981 i kto wygrał KK w 1997. Serio. Po prostu nie da się tego słuchać.

Dominika

• Ekspert
« Odpowiedź #309 dnia: Marzec 22, 2015, 14:57:38 »
gdybym miała Eurosport to też bym tam oglądała. liczyłam, że będzie komentował duet Rudziński&Szczęsny. lubię ich słuchać, ich komentarz wydaje mi się taki .."żywy" nie umiem tego inaczej określić xd Szaranowicz zdecydowanie za dużo skupia się na tym co było x lat temu.
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #310 dnia: Marzec 22, 2015, 16:14:54 »
Serio podczas jednych z najważniejszych zawodów w sezonie nikogo nie obchodzi co było w 1934, kto stał na podium w 1981 i kto wygrał KK w 1997. Serio. Po prostu nie da się tego słuchać.

Zapewne wywołam tym wejście na pole minowe ale:

Niektórych być może jednak "obchodzi(generalizować nie należy) a poza tym jest sporo "fanów" którzy o takich niuansach nie wiedzą i mogą się przy okazji dowiedzieć o takich historycznych rzeczach. Jeśli jest się fanem, to pewne rzeczy trzeba wiedzieć i jeśli to komentator przekazuje to jest to okej. Dla mnie osobiście Szaranowicz to człowiek instytucja jeśli chodzi o skoki(i nie tylko - bo ma naprawdę dużą wiedzę). Żadne Zimochy, Błachuty, Rudzińskie(mimo że go bardzo lubię) czy tym bardziej Chruścickie czy Szczęsne nie mają prawa się z nim równać. Po prostu pan Włodzimierz to ikona dziennikarstwa sportowego w TVP, tak uważam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 16:32:17 wysłana przez Jarek »

Arkona

• Ekspert
« Odpowiedź #311 dnia: Marzec 22, 2015, 16:31:36 »
Racja dżast, po tym jak na tvp usłyszałam po raz enty,że Kamil miał zaniżone noty i co było i byłoby gdyby, przełączyłam na eurosport  :P
Co do "rangi" komentatorów to dla mnie Szaranowicz nie jest  żadną ikoną, świetnie sprawdzał się w czasie małyszomanii, ale teraz zacina się jak stara płyta , niestety... podzielam opinię,że zbyt dużo się powtarza.. i ciągle porównuje obecne czasy do czasów Małysza.
Zdecydowanie ciekawiej komentuje Zimoch, a ikoną komentatorów jest dla mnie Tomasz Lorek, komentator zawodów żużlowych, słuchać tego Pana to bajka :D

"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #312 dnia: Marzec 22, 2015, 16:42:51 »
Szaranowiczowi ja wybaczam generalnie wszystko. Ma taką klasę, że drobne wpadki są w zasadzie bez znaczenia. Może i się sporo powtarza, ale im bardziej się powtarza, tym łatwiej zakodować pewne rzeczy. A co do porównywania - no cóż, trochę trudno nie porównywać a przecież jest co, bo Adam zaznaczył się naprawdę mocno w polskich i zagranicznych skokach. Podobnie też już Kamil, bo jego kariera rozkwitła tuż po zakończeniu ery Małysza, więc nastąpiła swoista piękna ciągłość sukcesów... Oglądając skoki w 2007/08 roku, w życiu bym nie pomyślał, że na następcę Adama nie będę musiał czekać za długo. Do tego pojawiły się drużynowe medale na MŚ, czego też wcześniej nie było. Więc jak nie porównywać, no jak?
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 16:49:15 wysłana przez Jarek »

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #313 dnia: Marzec 22, 2015, 17:52:49 »
Jasne, można się kłócić, ale nie ma o co. Jestem fanką skoków od dawna i nikt mi nie wmówi, że to nieprawda, ale - wybacz - mam ważniejsze rzeczy do pamiętania niż skład podium z 1934. Kompletnie mnie to nie obchodzi, ale jeśli kogoś tak to nie mam nic przeciwko tylko takie informacje albo się zdobywa samemu albo powinny być przekazywane w materiałach dodatkowych i koniec. Nie chcę o tym słuchać, gdy skacze ktoś dla mnie ważny, chcę się skupiać na bieżących informacjach.
Ja bym na Twoim miejscu się tak nie rozpędzała z tymi "Rudzińskimi, Szczęsnymi, Błachutami" itd., ponieważ Szaranowicz jest "ikoną" dla niektórych tylko dlatego, że jest stary i siedzi w tym od dawna. Za 20 lat możesz to odszczekiwać, bo kto inny będzie "ikoną".

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #314 dnia: Marzec 22, 2015, 18:19:13 »
Nie chcę o tym słuchać, gdy skacze ktoś dla mnie ważny, chcę się skupiać na bieżących informacjach.

Które są w większości są podane jak na tacy, na ekranie. Brakuje jeszcze tylko pokazywania korytarza powietrznego. Ale rozumiem, że można czasami tylko "słuchać" skoków a niekoniecznie oglądać.
No chyba, że ktoś słucha relacji radiowej, wtedy racja, nie ma mowy o przekazywaniu anegdot.

Ja bym na Twoim miejscu się tak nie rozpędzała z tymi "Rudzińskimi, Szczęsnymi, Błachutami" itd., ponieważ Szaranowicz jest "ikoną" dla niektórych tylko dlatego, że jest stary i siedzi w tym od dawna. Za 20 lat możesz to odszczekiwać, bo kto inny będzie "ikoną".

Nie rozpędzam się, tylko stwierdzam stan aktualny. Za 20 lat to może już nawet żyć nie będę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 18:44:42 wysłana przez Jarek »