Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Michaił Maksimoczkin  (Przeczytany 997 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« dnia: Luty 11, 2014, 12:20:18 »
A co to nie ma tematu dlatego skoczka ?? a więc już jest;  

Michaił Maksimoczkin (ros. Михаил Максимочкин, ur. 29 sierpnia 1993) – rosyjski skoczek narciarski.
Startował na mistrzostwach świata juniorów w 2012 w tureckim Erzurum, gdzie indywidualnie zajął 41. miejsce, zaś drużynowo 8. W grudniu 2012 otrzymał powołanie z kwoty narodowej na zawody Pucharu Świata na Krasnajej Polanie.
Jest letnim rekordzistą skoczni Snieżynka o punkcie K95 w Czajkowskim (102,5 metra).
Latem 2013 zadebiutował w zawodach Letniego Grand Prix, najlepszy wynik – 12. miejsce – uzyskując w sierpniu w Hakubie. We wrześniu w Klingenthal zajął 2. pozycję w konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego. W zawodach indywidualnych Pucharu Świata zadebiutował 24 listopada 2013 w tej samej miejscowości, zajmując 46. miejsce. Pierwsze punkty Pucharu Świata zdobył natomiast 19 stycznia 2014 na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, gdzie był piąty.

Czyli taka gwiazda w Rosji się zrobiła :D 104 metry w pierwszej serii na IO a potem już w drugiej mu nie wyszło ;/
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2014, 12:26:35 »

dżast88

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2014, 12:29:06 »
O kuuuuurde jaki pech :///////// jeszcze w czasie ZIO u siebie...
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2014, 13:21:48 »
Eh co za pech ;/ dla mnie największy talent Rosji i pokazuje klasę w tym sezonie a teraz taki pech ;/ w tym sezonie chyba upadki co konkurs się zdarzają
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Anna23

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2014, 10:17:31 »
Nie, nie, nie!!! Biedny Michaił, Boże, jaki pech :(
Nie mogę nad tym przejśc do porządku dziennego. Pewnie was to dziwi, ze tak nad nim rozpaczam, ale strasznie lubię tego chłopaka i życzyłam mu jak najlepiej. a teraz koniec sezonu :(
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2014, 10:22:36 wysłana przez Anna23 »

dżast88

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2014, 10:38:51 »
Też go polubiłam, bardzo fajny się wydaje... i dobrze skakał!
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Anna23

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2014, 10:58:08 »
Taki miły i sympatyczny dzieciak. no, dobra, może nie dzieciak, w końcu tylko o 3 lata jest młodszy, ale dal mnie to taki chłopaczek. Rozczulał mnie strasznie, gdy tak stł na kwali w Zakopanem i czekał, aż ktos skoczy lepiej od niego, w miejscu dla lidera. Mam nadzieję, że go jeszcze zobaczymy w tym sezonie.

Rafiko122

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2014, 14:31:34 »
Może uda się to wyleczyć i pewnie odbudować tą formę. W Soczi trochę za nerwowo się w drugiej serii u niego zrobiło widać że chciał wywalczyć dobre miejsce raczej Rosji brakuje takich skoczków bo Wasjiljew ma swe dni kariery już policzone oby wrócił też go polubiłem :D

Dominika

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2014, 20:50:51 »
też go lubię, mam nadzieje że jego forma będzie stale rosnąć :)
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

Rafiko122

• Ekspert
Michaił Maksimoczkin
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2014, 20:58:01 »
Ale szkoda że tylko jeden taki jeden w Rosji talent tam jak w Czechach mało się zmienia może gdyby tam powstał taki program jak chociaż by w Polsce aż dziwi mnie fakt że nie budowali kadry na te igrzyska