Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Łyżwiarstwo Szybkie  (Przeczytany 3658 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« dnia: Luty 11, 2014, 13:20:14 »
Co sądzicie o tej konkurencji na Igrzyskach i nie tylko ?? dla mnie całkowita dominacja Holendrów trzy pierwsze miejsca obstawiają po raz kolejny i to  z rekordami torów :D
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2014, 17:40:38 »
No to Mamy złotego mistrza na 1500 metrów ;) takie przypomnienie mimo braku torów w Polsce jest złoto aż straszne że czegoś takiego nie można wybudować dlaczego lekkoatletyka posiada wszystko a brakuje nam obiektów zimowych po co tyle hal sportowych ?? można by było budować coś co by się przydało naszym sportowcom nie tylko letnim ale i zimowym ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Dominika

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2014, 23:21:39 »
proponuje przerobić stadion narodowy:D reprezentacja i tak na niego nie zasługuje więc niech go dostaną Ci co mają wyniki :D
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

dżast88

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2014, 00:24:10 »
Chociaż mi dzisiaj wszystko przyćmiła wygrana Kamila to i tak ogromne gratulacje dla Zbyszka :D
wydaje się być bardzo sympatycznym człowiekiem :D nigdy nie interesowałam się łyżwiarstwem, no ale medal to medal :D jest super :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2014, 00:27:59 »
On jest z mojego województwa, więc jestem z niego podwójnie dumny <3

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2014, 13:39:38 »
Z tym stadionem narodowym to by był dobry pomysł przecież piłkarze nas kompromitują to po co im to :D a tak byśmy mieli jeden z największych torów łyżwowych :D. Strażak który zagasił rywali :D

Sophia

• Nowy użytkownik
  • *
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2014, 21:46:34 »
Ja powiem szczerze, że na co dzień to się raczej tak średnio interesuję tym sportem (a może to błąd :D), ale ważniejsze imprezy zawsze oglądam. Ogromne gratulacje dla Zbyszka!! :)

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2014, 12:09:05 »
Holandia szuka sposobu jak zwalić winę na inne przyczyny :D za przegraną http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/lyzwiarstwo-szybkie/de-telegraaf-podwazyl-wyniki-panczenistow-brodka-powinien-byc-drugi/98qbx     Tam to ten sport tak jak by u nas skoki narciarskie ;) chyba że u nas piłka to na pierwszym miejscu ale mniejsza o to :D. Ja raczej dopiero teraz to obejrzałem :D przypomina to kolarstwo halowe ;) na letnich i mnie to zaciekawiło ;P

Sophia

• Nowy użytkownik
  • *
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2014, 15:57:35 »
Czytałam ten artykuł, trochę mnie rozbawił :D :D Podejrzewam też, że Rosjanie podgrzali Holendrowi lód tak jak Kanadyjskim saneczkarzom :D

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2014, 16:24:13 »
Samo zachowanie zawodnika dla mnie to skandal raczej nie po sportowemu i to że Holendrzy nie umiał przegrywać ;) no ale cóż Bródka im sprzątną medal o 0,3 sekundy i brawo :D

Sophia

• Nowy użytkownik
  • *
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2014, 16:45:14 »
Cytat: Rafiko122;750930
Samo zachowanie zawodnika dla mnie to skandal raczej nie po sportowemu i to że Holendrzy nie umiał przegrywać ;) no ale cóż Bródka im sprzątną medal o 0,3 sekundy i brawo :D

0,003 sekundy :D :D 0,3 to by przecież była miażdżąca przewaga :D

Jarek

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2014, 16:48:29 »
Zachowanie Holendra - kompletna porażka. Mogł chociaż udawać że nic się nie stało.
I jeszcze w tych w długich kudłach wygląda strasznie dziwnie.

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2014, 15:16:24 »
Już mu się poprawiło :D

Arkona

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2014, 16:51:19 »
jesli wierzyć komentatorom na tvp to Koen czy jak mu tam, woził dzisiaj Zbyszka na rowerze (wow) (haha2) D:
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Rafiko122

• Ekspert
Łyżwiarstwo Szybkie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2014, 17:08:41 »
Czyli jednak się poprawiło :D podobno w Polsce ma powstać wkońcu tor dla łyżwiarzy wkońcu ktoś zaczyna myśleć że nie tylko Skokami i Biegami żyjemy ;) jednak zimowe wolę od tych letnich :D 4 złote medale mnie zamurowały :D