Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Nowe działy/struktura forum - wasze propozycje?  (Przeczytany 5333 razy)

admin

• Administrator
  • Nowy użytkownik
Nowe działy/struktura forum - wasze propozycje?
« dnia: Czerwiec 29, 2014, 15:55:44 »
Witam,
W związku z tym, że podział na działy forum jest mocno nieaktualny, mam prośbę, abyście zasugerowali ew. zmiany. Możemy utworzyć nowe działy, wykasować lub zmodyfikować te stare, nieaktualne. Nie sądzę np. aby Sven Hannawald nadal potrzebował mieć osobny dział ;)

Czekam na sugestie, najlepiej od razu z pełną rozpiską co jak byście widzieli.
Pozdrawiam serdecznie,

Administrator Forum
email: admin@skijumping.pl

Jarek

• Ekspert
Odp: Nowe działy/struktura forum - wasze propozycje?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2014, 17:47:46 »
Tak na szybko, to wybrane tematy z działu Svena poprzerzucać do działu niemieckiego, a sam osobny dział o Svenie zlikwidować. Podobnie chyba trzeba zrobić z działem o Adamie. Mam nadzieje że nikt nie wpadnie na pomysł tworzenia osobnego o Kamilu, bo wtedy ten o Adamie musiałby zostać.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2014, 19:16:32 »
Nie mogę edytować poprzedniego postu, ale warto też byłoby Japończyków rozdzielić, w końcu to jednak ważna nacja w w skokach.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2014, 20:27:53 »
O własnie miałem pisać trochę żeby coś po wywalać starego u Adama, i może jakiś dział do ogólnych dyskusji by się przydał ;), i po co nam coś o angielskim forum ??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2014, 20:29:56 wysłana przez Rafiko122 »
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2014, 20:31:43 »
Dział do ogólnych dyskusji to jest akurat :)

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2014, 17:08:07 »
Witam, nie wiem jak inni ale Kombinacja Norweska- mogłaby być w Innych sportach-->(no a z tego możnaby śmiało powyrzucać co niektóre, dawno zapomniane, albo zrobic tylko dział typu: Motoryzacja, Zimowe itp, bo w końcu to forum o skokach ;), o innych sportach rozmawia się gdzie indziej)
Tak Svena dać do reszty.
Usunąć te wszystkie dziwne i jednorazowe tematy, które często się powtarzają (o zdj, grach, modowe i inne cuda niewidy które się chyba z choinek urwały), bo jak spojrzałam na te tematy "pamietające czasy antyczne" to czasami śmiać mi się chce, a o nich i tak nikt nie pamięta już ;)
Moje zdanie, nie wiem jak reszta forumowiczów twierdzi :)

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2014, 19:17:57 »
Kombinacja Norweska za bardzo uznania w naszych oczach nie ma, bo sukces tam żaden tak czy siak oglądać nie oglądam i nie wiem kto tam nawet lata :D i biega, a jak usłyszeć że Polak tam jakiś sobie skoczy czy po biegnie to słaby wynik :D. Moja propozycja est taka aby kombinacja sobie poszła do działu inne sporty, a biegi narciarskie dać za kombinacje, tak chociaż by było można coś tam po pisać ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2014, 20:36:09 »
Kombinacja jest tak jakby powiązana ze skokami, co prawda nic się nie dzieje, ale zostawiłbym. Bo może ktoś będzie jednak kiedyś chciał podyskutować o niej... Natomiast nie popieram tworzenia osobnego działu o biegach, nie to forum raczej. I nie zgadzam się z Atką by usunąc tematy o innych dyscyplinach, a dyskutować tylko o zimowych. Przecież tematy te cieszą się popularnoscią.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2014, 20:38:15 wysłana przez Jarek »

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2014, 17:16:42 »
Tak chociaż by Łyżwiarstwo, tenis, F1 i piłeczka, ale przydało by się sprzątnąć tam powtarzające się tematy

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 01, 2014, 19:00:42 »
Siatkówka, koszykówka czy lekkoatlettyka też powinny zostać.

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2014, 09:23:01 »
Pisałam o stworzeniu jakiś większych tematów, aby wrzucić to do tzw. "jednego wora", np nie rozumiem po co powstał temat "Brazylia 2014" jak można było pisać o tym np w "Piłeczka nożna", wiadomo przecież że po zakończeniu mundialu- będzie koniec rozmowy, no a nasze posty nowości tam nie wnoszą tylko opinie. No i znowu dodatkowy "zbieracz kurzu na forum" i szczerze: nie widze dużego zainteresiwania wieloma dyscyplinami. Natomiast tematów do różnych luźnych rozmów jest ogrom, a sami chyba wiemu z doświadczenia, że jak rozmawiamy o tzw pierdołach i schodzimy np na temat jakiejś muzy, mody, konkretnych zawodników, zdjęć, plotek- to nie zmieniamy tematu tylko zostajemy na tym. Zatem myślę że tam roszady przydałyby się.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:04:39 »
Niby tak, ale tematy z dyscyplinami w miarę popularnymi(siatkówka, koszykówka czy lekkoattetyka) warto zostawić, zawsze ktoś coś może napisać.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2014, 13:06:30 »
Ale temat o Brazylii przyda się też na IO ;), zresztą ten temat nie jest tylko o mundialu ;) ale o tym jaka tam jest sytuacja

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2014, 13:38:41 »
Ale temat o Brazylii przyda się też na IO ;), zresztą ten temat nie jest tylko o mundialu ;) ale o tym jaka tam jest sytuacja

Skoro jest w dziale "Inne sporty" to rozmowy nie na temat mundialu są off topem...

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2014, 13:47:19 »
Ale wyszło że jest o mundialu i to co tam się dzieje ;) czyli nie do końca off ;)