Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Nasz polski off-top  (Przeczytany 226961 razy)

Dominika

• Ekspert
Odp: Nasz polski off-top
« Odpowiedź #9855 dnia: Grudzień 31, 2015, 16:23:45 »
jeśli cała kadra nawala, to może jest problem ze sztabem szkoleniowym?
ciężko mi określić co u nich nawala ale nie wygląda na to, że jak poprawią jedną rzecz to od razu znajdą się wyniki. jest problem, fajnie by było jakby ktoś znalazł przyczynę
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #9856 dnia: Styczeń 08, 2016, 20:34:58 »
I proszę mamy ciekawe wyniki w kwalifikacjach :). Trzech w pierwszej dziesiątce ale prawie wszyscy z kadry B :p
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

TwinkleTwinkleLittleStar

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9857 dnia: Styczeń 17, 2016, 22:53:46 »
Kiedyś w szkole to było tak, że jak cała klasa kiepsko pisała egzaminy to oznaczało, że nauczyciel nie jest za dobry. Co innego, kiedy wszyscy chodzili na pozalekcyjne korki i w efekcie  wychodziło na to, że jest ok,nie tragicznie i nie świetnie, ale ok. Ale czy o to chodzi? Taki jest sens?
Skoro cała kadra nawala i ok skaczą ci z kadry B, którzy trenują z kims innym, może oznacza to, że nauczyciel,a w tym przypadku trener, popełnia gdzieś błąd...

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #9858 dnia: Styczeń 18, 2016, 22:01:19 »
W pełni popieram. Widać brakuje pomysłów na tę kadrę.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

TwinkleTwinkleLittleStar

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9859 dnia: Styczeń 24, 2016, 22:36:41 »
Ok. Muszę to napisać. Po kilku konkursach i wywiadach oświadczam, że Andrzej Stękała jest moim ulubionym polskim skoczkiem ::) ;D ;D

luna00

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #9860 dnia: Luty 04, 2016, 18:06:47 »
Kogo byście widziały/widzieli na stanowisku trenera naszej kadry? Ja bym chciała Alexa(wiadomo) ;D lub Mike Kojonkowski(za trenerski fach)
Im cięższa jest walka tym większe zwycięstwo- cyrk motyli.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #9861 dnia: Luty 05, 2016, 00:08:58 »
Trudno powiedzieć kogo. Z tych nazwisk które już się słyszało, to zdecydowanie kupuję Horngachera(doświadczenie, no i pracował w Polsce już kiedyś, nawet ze Stefanem, Kamilem i Piorkiem), Maciusiak to wielki znak zapytania(ale w sumie z Łukaszem też tak było na początku!) a Bajc odpada na dzień dobry(zbyt konfliktowy).
Pointner to raczej mrzonki fanów, PZN chyba nie ma tyle kasy.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 00:11:26 wysłana przez Jarek »

TwinkleTwinkleLittleStar

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9862 dnia: Luty 14, 2016, 23:24:12 »
Nie chcę wyjść na psychofankę, ale po razkolejny muszę wyrazić swój zachwyt Andrzejem Stękałą :D jako zawodnikiem i jako osobą, bo bardzo mi się podobają wywiady z nim. Czy jest ktoś kto choć po części podziela moją opinię? Wiecie, tak dla towarzystwa :D

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #9863 dnia: Luty 15, 2016, 09:33:25 »
Ja jestem, chociaż teraz rzadko się tu udzielam :) również bardzo mi się podoba to, że się tak stara i daje z siebie wszystko. A już wczorajszy lot z kwalifikacji to cud, miód i orzeszki :)
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #9864 dnia: Luty 15, 2016, 10:03:30 »
Też mi przypadł do gustu, przynajmniej jakaś świeżość u nas w kadrze, a nie całe życie jedni i ci sami :D
Kto wie co z niego będzie, przynajmniej jako jedyny trzyma poziom, widać że ogierem jest na skoczniach mamucich, 3 skok na mamucie i już 235 m, więc coś się zanosi :D
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”