Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: ADAM MAŁYSZ (zakończył karierę)  (Przeczytany 74576 razy)

Rafiko122

• Ekspert
ADAM MAŁYSZ
« Odpowiedź #1905 dnia: Luty 02, 2014, 19:52:44 »
Szkoda że Małysza nie będzie w Soczi ale postępowanie PZN jest nie na miejscu dlaczego tak wobec niego się postępuje ?? dlaczego nikt nie zgodził się na to co niby wcześniej Małysz chciał aby jego zona pojechała jak dla mnie to jest olewanie tak wielkiego skoczka ;/
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Dominika

• Ekspert
ADAM MAŁYSZ
« Odpowiedź #1906 dnia: Luty 03, 2014, 17:46:12 »
http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/adam-malysz-ten-przepis-jest-nienormalny/dykr5 tutaj Adam wyjaśnia dlaczego podjął taką decyzję. o ile to prawda, to jak dla mnie beznadziejne przepisy.
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

Rafiko122

• Ekspert
ADAM MAŁYSZ
« Odpowiedź #1907 dnia: Luty 04, 2014, 11:46:17 »
Eee zaraz zaraz to znaczy że nikt mu wcześniej o tym nie wspominał ?? czy to jest normalne ?? przecież PZN wiedział zapewne o tym doskonale i przy wyborze Małysza mogli jego po informować o zaistniałej sytuacji. Raczej nie wyobrażam sobie żeby jakiś zawodnik miał zrezygnować ze sponsoringu przecież potem by były z tego kłopoty i to spore ;/ czyli to jest takie olewanie znakomitego skoczka brawa dla PZN. Przypomina mi się też sytuacja jak miał brać udział jako przedskoczek w poprzednim roku to też PZN olało jego decyzje czy sam tego chce Tajner zaczyna mnie doprowadzać do nerwicy niech by zrezygnował z funkcji prezesa bo raczej sam pompuje baloniki które są tu nie potrzebne
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Anna23

• Ekspert
ADAM MAŁYSZ
« Odpowiedź #1908 dnia: Luty 05, 2014, 11:39:15 »
Szkoda, że Adama nie bedzie w Soczi :-(

Rafiko122

• Ekspert
ADAM MAŁYSZ
« Odpowiedź #1909 dnia: Luty 05, 2014, 18:21:55 »
A no szkoda ;/ Ale co on by tam miał robić ?? chyba tylko kibicować :D ma rajdy niech w nich skacze teraz niestety inne orły mają swe 5 min. Ale sukcesów Małysz nie zapomnę jako dziecko jeszcze tych skoków nie rozumiałem ale zawsze oglądałem jak skacze i to były piękne chwile teraz dzięki Kamilowi można to oglądać w lepszym wydaniu ;)

Jarek

• Ekspert
Odp: ADAM MAŁYSZ
« Odpowiedź #1910 dnia: Styczeń 05, 2015, 21:22:31 »
Jak dobrze, że nic się nie stało! Chociaż przez chwilę zamarłem.
http://sport.tvn24.pl/rajdy,131/rajd-dakar-2015-malyszowi-splonal-samochod,503577.html

norah

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #1911 dnia: Styczeń 05, 2015, 21:42:25 »
uffffff......

to co- koniec dla niego czy jedzie dalej innym?

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #1912 dnia: Styczeń 05, 2015, 21:52:20 »
Koniec Dakaru dla niego.
Nastąpiła jakaś eksplozja w samochodzie i ten momentalnie się zajął... jak pisał Adam na fb. Przerażające i tylko dziękować, że udało się wyjść bez szwanku.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #1913 dnia: Styczeń 05, 2015, 22:25:31 »
Raczej dalej nie pojedzie
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #1914 dnia: Styczeń 05, 2015, 22:27:18 »
Nie dało się niczego uratować,spłoneły nawet paszporty.... Co ciekawe auto Małysza zostało specjalnie skonstruowane na tegoroczny Dakar,było jedną z najnowocześniejszych konstrukcji,wyposażone w specjalny...system przeciwpożarowy....

Dominika

• Ekspert
« Odpowiedź #1915 dnia: Styczeń 05, 2015, 22:28:32 »
no cóż, jak czytałam, że jego auto spłonęło, to nie sądziłam, że aż tak. masakra, dobrze, że im się nic nie stało.
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #1916 dnia: Styczeń 05, 2015, 22:30:49 »
Maszyna zawsze zostanie tylko maszyną i nigdy nie będzie niezawodna.
Człowiek jest najważniejszy.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #1917 dnia: Styczeń 06, 2015, 20:54:08 »
No cóż zdarza się ;) wkońcu to Dakar i pustynia. Sam Hołowczyk zembla przed metą ;) więc warunki na dakarzę są bardzo trudne