Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Będzie Ci go brakować? :D

aczej nie
4 (8%)
a pewno nie
9 (18%)
aczej tak
11 (22%)
a pewno tak
26 (52%)

Głosów w sumie: 120

Autor Wątek: koniec kariery Svena Hannawalda  (Przeczytany 23649 razy)

grzeeech

• Ekspert
koniec kariery Svena Hannawalda
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 03, 2005, 19:46:08 »
No i może ja sie wypowiem na ten temat. Cóż, skończył kariere bardzo dobry skoczek który za ileś tam lat będzie pamiętany głównie tylko jako ten który wygrał podczas jednego Turnieju 4 Skoczni wszystkie cztery konkursy, no i może jeszcze ten którego obrzucili śnieżkami Szaleni polscy kibice  :lol:  :D Prawda jest taka że oprócz tego nie osiągnął Sven Hannawald nic wiecej o czym bedzie sie pamietac za 10 lat.  :\\ Jednak bedzie mi go brakować głównie z tego powodu że był wielkim rywalem Adama Małysza, choć ta rywalizacja głównie podkręcana była przez media, które robiły z tego praktycznie wojne polsko-niemiecką  :roll: Był bardzo dobrym skoczkiem ale niestety o bardzo słabej psychice i dlatego nigdy nie mógł wygrać Pucharu Świata czy też indywidualnego Mistrzostwa Świata czy Igrzysk Olimpijskich co również przyczyniło się do jego końca kariery praktycznie już po nieudanych MŚ w Predazzo ponad 2 lata temu. Tak jak pisałem bedzie mi brakowało troche tej kibicowskiej adrenalinki, tego przekrzykiwania sie z kibicami niemieckimi głównie z lat 2002 i 2003. To były piękne lata. Można powiedzic że dziś dobiegła końca pewna epoka, chociaż może jeszcze zmieni zdanie ? :wink:
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

:) :)

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 03, 2005, 20:21:40 »
Jak już pisałam na forum o skoczkach niemieckich bedzie mi brakować Svena na skoczni...Nie jestem jakąś jego wielką fanką, ale cenie go jako skoczka.
Uważam, że ta ankieta jest nie na miejscu :roll: Są na tym forum fani Hanniego, którz jak sądze chceiliby zagłosować, że będzie im brakować tegoż skoczka.Robiąc ankiete powinnyśmy pomyśleć też o innych użytkownikach na forum,a nie tylko o sobie i naszych "uczuciach".

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2005, 20:51:30 »
Ankieta jest bezsensowna, głupia i tendencyjna ale świadczy to tylko o jej autorze. Nie ma co robić z tego afery, każdy i tak swoje wie, a żadna ankieta niczego tu nie zmieni. :evil:
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

:) :)

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 03, 2005, 21:42:35 »
Cytat: grzeeech
To były piękne lata. Można powiedzic że dziś dobiegła końca pewna epoka, chociaż może jeszcze zmieni zdanie ? :wink:

Oj już chyba Hanni nie wróci do skoków  :-(

_Anonim_

• Ekspert
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 03, 2005, 22:50:22 »
cos mi sie wydaje Dumny polaku że mało przyjemną ankiete założyłes nadaje sie do moderowania...
Dwa bieguny
Zycie to nieustanna walka dobra ze złem
GATTUSO!!!

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 04, 2005, 11:01:06 »
Jak sobie przypomne skok Haniego w Zakopcu 140 metrów !! to troche żal że nie zobaczymy juz go w Zakopcu na rozbiegu :/!! noo ii jeszcze ten wspaniały T4S gdy wygrał wszystkie konkursy !! Nooo alee to jest sport !Gdy czytam te wszystkie komentarze to az nie moge uwierzyc !! co niektróre osoby tu pisza  :? kiedys i Małysz bedzie konczyc kariere i ciekawe czy i Niemcy beda tak mówic ?? watpie bo w Niemczech Adam jest uwazany za wielkiego sportowca!! i my musimy tez pokazac klase aa nie tu sie cieszyc (jak to niektórzy robia) ii taka bez sensowna ankiete zakładac :/

Kate-Liv

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 04, 2005, 11:11:20 »
mi ego nikogda ne zabudem  8) no tak, vozmojno, lutshe dlja Svena.
nado uvajat\' ego mnenie!!!
РОССИЯ - ВПЕРЕД!!!

Miss Swiss

• Ekspert
    • http://www.simiammann.friko.pl/news.html
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 04, 2005, 11:17:33 »
Ankieta niezbyt przyjemna, fakt, ale przynajmniej rozbudziła jakieś dyskusje, wobec czego jej nie zmoderuję. Tylko proszę - bez przegięć, sympatie i antypatie to norma, ale pamiętajcie że Sven to też sportowiec. Pozdrawiam :)

ewolinda

• Ekspert
    • http://www.ewolinda.blog.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 04, 2005, 11:44:03 »
Czyli nei tylko ja zauażyłam tendencyjnosc tej ankiety. Faktycznie dyskusja się wywiazała,tylko,szkoda,ze wielu użytkowników forum nie może wyrazić swojego zdania... Przy najmneij nie w tej ankiecie. Ale zawsze są posty... :) Pozdrawiam wszystkich :)

Fot.AFP

EmilTS

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 04, 2005, 13:01:30 »
Svena nie lubie i lubic nie bede ale trudno nie ja robilem ta ankiete i nigdy bym takiej nie zrobil bo Hannawald mi lata rowno. Dobrze ze sobie dal spokoj bo paru spadkach na bule tak moglby sie zalamac ze chlopak by sobie krzywde zrobil. Niech po zakonczeniu kariery robi cos mniej stresujacego. Moze powrot do wyuczonego zawodu elektryka?

.

• Ekspert
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2005, 13:07:43 »
Czyżbyście nie spali tej nocy z powodu ankiety?  :wink:
Albo śniło wam się że nie mogliście wyrazić swojego zdania głosując na "TAK".... no cóż wybaczcie  :cry:

Ankieta niezbyt przyjemna, fakt, ale przynajmniej rozbudziła jakieś dyskusje, wobec czego jej nie zmoderuję. Tylko proszę - bez przegięć, sympatie i antypatie to norma, ale pamiętajcie że Sven to też sportowiec. Pozdrawiam  :)

To się nazywa zdrowe podejście, pozdrawiam :)
Właśnie taki był mój cel - sprowokować dyskusję - jak zwykle mi się udało :-)

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:09:32 »
dziwice sie ze tylko 2 osoby oddały swój głos w ankiecie?? ja nie głosuje bo nie ma takiej opcji która bym chciał zaznaczyc!! :lol:

EmilTS

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:17:55 »
brakuje wam Hanniego? o biedni... to mam pomysl! podczas zawodow w skokach przed kazdym konkursem obejrzyjcie na video skok Hanniego! Na pewno wam sie polepszy. Propo mnie  jest 1 skok Hannawalda ktory moge ogladac bez przerwy. Pewnie sie domyslacie ktory :lol:

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:33:55 »
Nie chodzi ze bedziemy plakac!! tylko szkoda ze odzeszdł bo był dobrym zawodnikiem i skoki troche na tym traca!! troche wiecej  rozumu i szanowania takich zawodników jak Hanwald itd. !!

EmilTS

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:42:57 »
skoki nic nie traca bo Hannawald byl wypalonym i juz nie mlodym zawodnikiem. Ja mam do niego szacunek za osiagniecia sportowe, ale jakim czlowiekiem byl to nie wiem ale slyszac opinie innych skoczkow i tych ktorzy go znali osobiscie mozna odniesc wrazenie ze byl pyszalkiem i bufonem ale jaki naprawde jest Hanni tego raczej na wlasnej skorze sie nie przekonam. Chociaz nie sadze zeby osoby ktore znaly Hannawalda zmyslaly...

PS: Kto zgadnie o jaki skok Haniego mi chodzi? :-D