Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Piotr Żyła  (Przeczytany 39444 razy)

dżast88

• Ekspert
Odp: Piotr Żyła
« Odpowiedź #675 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:00:12 »
Bo piszesz tak jakbyś miał za żałosnych tych, którzy lubią zawodnika bez względu na to jak się zachowuje przed kamerą.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #676 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:03:56 »
Wyjdzie że jestem adwokatem, ale co tam(dzieje się taki sam atak jak parę dni wcześniej ze mną)

Gdzie on tak napisał, no gdzie? Chyba dżast coś nadinterpretujesz.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #677 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:11:14 »
"większość osób go za to lubi, trudno..."
o to mi chodzi. Może większość Januszów przed tv tak, nie wiem, mało znam takich osób. Ale na pewno nie większość tutaj na forum!

Poza tym nie atakuję tylko dyskutuję i jak najbardziej szanuję zdanie borsuka tylko zastanawia i dziwi mnie takie podejście do sprawy. Wg mnie właściwie Żyła nie robi nic złego

Dominika

• Ekspert
« Odpowiedź #678 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:16:52 »
zawsze sądziłam, ze Piotrek jest dość neutralnym zawodnikiem. W sensie, że nie robi nic takiego, przez co ludzie mogliby go nie lubić. Nie wiem gdzie widzicie to że on "przegina". Bo się uśmiecha po zepsutym skoku? Bo nie złości się na to, że pozwolono mu skakać w złych warunkach? może ma troche wyje*ane ale nie można brać życia aż tak na poważnie. Nie wychodzi -trudno. to nie koniec świata. trzeba iść do przodu z uśmiechem na ustach, bo kiedyś zła passa sie skończy.
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #679 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:17:42 »
Bo piszesz tak jakbyś miał za żałosnych tych, którzy lubią zawodnika bez względu na to jak się zachowuje przed kamerą.
Nie, liczy się całokształt, tak jak wcześniej napisałem.

Co do Żyły to jestem zaskoczony, że ma aż tylu fanów. Ale większość z nich to pewnie ludzie, którzy tak jak napisałaś czekają tylko na jego wywiady aż palnie jakąś głupotę, lub będzie się głupio śmiał. Oczywiśnie nikogo z forum nie podejrzewam o bycie tzw. Januszem :)

Jarek, żaden atak się nie dzieje! To tylko wymiana zdań :)

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #680 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:18:39 »
Ja tam popieram go ze tak zrobil, bo sama vym tak zrobila :D kazdy jest inny. Jedni pokazuja faki inni sie smieja, trudno. A to chyba nic nie jest zlego, bo znajac zycie sami podobne sposoby sie zachowujecie jak was cos zdenerwuje
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #681 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:24:49 »
No dokłaaadnie. Nie sądzę, żeby był szczęśliwy po tym skoku... A że nie robi tragedii no to cóż, taki jest :)

Borsuk, no spoko, spoko, może i trochę zaczęłam dramatyzować :D Tak, większość fanów Żyły ze skokami nie ma nic wspólnego. Byłam trochę ponad rok temu na Mistrzostwach Polski w Zakopanem, gdzie przyszła po prostu większość turystów będących akurat na urlopie w górach, nie fanów skoków i wyglądało to tak, że siedzieli i mieli wywalone, a raptem znak-sygnał ŻYŁA IDZIE i długa za nim... szedł w otoczeniu minimum 30 osób, bezskutecznie się opędzając, dopóki nie doszedł do strefy dla akredytowanych... po prostu aż mi go było szkoda.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #682 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:34:31 »
Bo to sławna osoba ;) to samo dzieje się na koncertach też piosenkarze życia nie mają ale są bezpieczni a skoczek porusza się po całej skoczni więc tak łatwo nie ma
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #683 dnia: Grudzień 21, 2014, 16:16:27 »
Żyła widać że potrafi  odpalić tylko szkoda tego drugiego skoku ;/
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #684 dnia: Grudzień 21, 2014, 16:19:11 »
Generalnie spodziewałem się że zmaśći, tak więc nie zmartwiło mnie to jakoś szczególnie.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #685 dnia: Grudzień 21, 2014, 16:20:59 »
Tak u Piotrka jest niestety ale brawo ;)

KopaczG

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 23, 2015, 21:31:17 »