Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Jedziesz na PS do Zakopanego?

a pewno będe :))
10 (32.3%)
aczej jade :]
7 (22.6%)
aczej nie jade :/
1 (3.2%)
iestety nie jade :(
13 (41.9%)

Głosów w sumie: 155

Autor Wątek: Puchar Swiata Zakopane 2007  (Przeczytany 11294 razy)

grzeeech

• Ekspert
Puchar Swiata Zakopane 2007
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 30, 2006, 12:39:36 »
A co sie stało... Bez Ciebie te zawody nie beda takie same  :?
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2007, 20:01:18 »
Polowa z nas zaznaczyla ze albo jedzie na pewno albo ze raczej jedzie (ja zaznaczylem raczej aa jade na pewno , ale wtedy tego jeszcze nie widzialem). Do konkursowego weekendu zostało 17 dni :) ja tam juz jestem gotow w 100% (nocleg jest zalatwiony, bilety sa) tylko ruszac w droge :)

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2007, 18:11:21 »
ja kiedys zaznaczyłem ze raczej jade. Na dzien dzisiejszy swoje szanse oceniam na 90%. Bilety są, kwatera i przejazd też. Część ekipy ma jakies problemy i to ze względu na nich zostawiam te rezerwowe 10% bo sam nie pojade przeciez jesli oni zrezygnują.

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2007, 18:55:10 »
hmm.. miałam podobną sytuację w zeszłym roku... ostatecznie - nie pojechałam :-( życzę żeby wszystko się udało, bo strasznie żal nie pojechać jak już wszystko załatwione i tak niedużo czasu do wyjazdu zostało...
no a w tym roku nie jadę - nawet nie próbowałam nic załatwiać, zaznaczam odpowiednią opcję w ankiecie tym samym zaniżając wynik dla odpowiedzi pozytywnych :P
iLas llamas son mas grande que las ranas!

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 07, 2007, 00:03:01 »
Cytat: grzeeech
A co sie stało... Bez Ciebie te zawody nie beda takie same  :?

sprawy rodzinne Grzechu... moj tata lezy w szpitalu i bedzie mial operacje za pare dni  :roll:  :roll:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 08, 2007, 15:15:04 »
W Zakopanym sniegu brak  :lol: mysle ze skocznia jest przygotowana (jednak moze ktos wie na pewno jak wyglada sytuacja), jesli do konkursów nie popada too troszke bedzie brakowala klimatu :/ ale my se sami zrobimy gitny klimacior :)

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 08, 2007, 16:27:15 »
Ja myśle że ktoś w Związku ruszy łepetyną i w razie potrzeby nawiezie śnieg z gór. Jeszcze 2 tyg wiec miejmy nadzieję że nie bedzie takiej konieczności.

tak_to_ja

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 08, 2007, 17:31:52 »
Cóż, niestety na PŚ nie jadę w tym roku... ale za to jadę na całe ferie, zaliczając w tym czasie PŚ w kombinacji. :D

Tulka

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 08, 2007, 17:44:19 »
Bilety i noclegi zarezerwowane, ale pewność, że będę na zawodach, to ja będę mieć dopiero na miejscu, bo w końcu wszystko się może zdarzyć :wink: 8) Mam nadzieję, że snieg jeszcze się pojawi, a jeśli nie, że jego brak nie przeszkodzi w rozegraniu zawodów :)
"Dreams come true. Without this possibility, nature would not incite us to have them"

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 08, 2007, 21:53:42 »
PŚ w Zakopanem: Zawody na razie niezagrożone!

Bardzo wysokie temperatury i brak śniegu nie ominęły również Zakopanego, gdzie już za niecałe dwa tygodnie zaplanowane są zawody Pucharu Świata.

Pojawiły się już nawet informacje o ewentualnym odwołaniu największej imprezy w skokach narciarskich w naszym kraju, jednak organizatorzy na razie dementują takie plotki.

"Wszystkie przygotowania idą zgodnie z planem i na razie w ogóle nie było takiego tematu, żeby zawody miały zostać odwołane" - podał do wiadomości Tatrzański Związek Narciarski.

"Gdy tylko temperatura spada poniżej zera to do akcji wkraczają armatki śnieżne i produkują śnieg na Wielkiej Krokwi. Skocznia w Zakopanem była m.in. naśnieżana w nocy z niedzieli na poniedziałek i już w tej chwili biały puch leży na zeskoku do 70 metra" - poinformował organizator imprezy.

Jeśli jednak impreza miałaby zostać odwołana to taka decyzja zostanie podjęta najpóźniej do najbliższego piątku, ponieważ takie są wymagania Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Wszystkim kibicom oraz organizatorom pozostaje więc liczyć na to, że pogoda będzie łaskawa i temperatury w stolicy polskich Tatr pozwolą chociażby na wyprodukowanie sztucznego śniegu.

Niektorych to moze uspokoji. Ale ja bede czekal z niecierpliwoscia na kolejne wiadomosci z pod Krokwi no i do piatku :] oby w ten piatek nic sie nie dzialo :)

Tasiula

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 09, 2007, 15:09:57 »
Wielkie odliczanie czas więc zacząć!!! Drugi raz z rzędu nie zabraknie mnie pod Krokwią. A już myślałam, że mnie ominie... Na szczęście bileciki kupione, nocleg jakimś cudem załatwiony (znaleźć jedynkę dwa tygodnie przed turniejem to naprawdę mistrzostwo świata :-D)

Niektorych to moze uspokoji. Ale ja bede czekal z niecierpliwoscia na kolejne wiadomosci z pod Krokwi no i do piatku  oby w ten piatek nic sie nie dzialo

Mimo wszystko wczorajszy raport w wiadomościach trochę mnie zaniepokoił..., ale trzeba być dobrej myśli!

Tasiula

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 09, 2007, 15:55:36 »
Ja też zdecydowanie polecam sektory dolne, w szczególności C  co prawda na A ani B nie byłam, ale doświadczenia z dolnych mam rewelacyjne i o ile staniesz w dobrym miejscu to widoczność jest naprawdę w porządku!

Ja też uważam, że dolne sektory są lepsze!W zeszłym roku stałam w D, w tym mam bilety na C.

Jako prawie amatorka w kwestii godziny otwierania bram, możecie mi poradzić, o której zjawić się w sobotę? Rok temu przyszliśmy ze znajomymi koło 13:30 i było średnio? W tym roku jadę wprawdzie sama (ktoś ma ochotę przygarnąć Kropka? :wink: ), ale chciałabym za to mieć super miejsca. 12:00 wystarczy?

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 09, 2007, 16:13:19 »
Cytat: Tasiula
Ja też zdecydowanie polecam sektory dolne, w szczególności C  co prawda na A ani B nie byłam, ale doświadczenia z dolnych mam rewelacyjne i o ile staniesz w dobrym miejscu to widoczność jest naprawdę w porządku!

Ja też uważam, że dolne sektory są lepsze!W zeszłym roku stałam w D, w tym mam bilety na C.

Jako prawie amatorka w kwestii godziny otwierania bram, możecie mi poradzić, o której zjawić się w sobotę? Rok temu przyszliśmy ze znajomymi koło 13:30 i było średnio? W tym roku jadę wprawdzie sama (ktoś ma ochotę przygarnąć Kropka? :wink: ), ale chciałabym za to mieć super miejsca. 12:00 wystarczy?

w sobotę 12 powinna w zupełności starczyć. Ja bym Cie chętnie przygarnął ale mam bilet na B wiec moge Ci pomachać. Ale myślę że w niedziele zjawie sie w niższych sektorach wiec jesli chesz to możemy sie skumać :)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2007, 17:35:34 »
Godzina 12 w sobote to nawet już późno jeśli chodzi o znalezienia dobrych miejsc dla flag na skarpie ale ludzi duzo nie ma i miejsce mozna zajac dobre. Przy barierkach nawet pod warunkiem że nie bedziesz musiala wyjsc do WC  :P My też mamy bilety na sektor C także zapraszam. Duża flaga "ZŁOTORYJA" napewno nas znajdziesz ;-)
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2007, 20:00:51 »
Portale Onet.pl i Wp.pl podaja dosc glosno informacje o tym ze zawody odbeda sie!  czyli dobra informacja :) :) mysle ze nie ma innej opcji jak wspolne kibicowania 19-21 stycznia :) kiedy ruszacie do Zakoo...?