Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Biathlon  (Przeczytany 21529 razy)

Wojtek_NS

• Nowy użytkownik
  • *
Biathlon
« dnia: Styczeń 18, 2007, 12:00:56 »
Jaki macie stosunek do tego sportu ?? Oglądacie biathlon ??
Ja całą zme bez względu na forme Gwizdoń czy Sikory oglądam regularnie..
Ostatnio forma Gwizdon poszła w dół i w klasyfikacji generalnej jest chyba 10..
Natomiat forma Sikory powoli idziwe w góre i miejmy nadzieje ze dzisiaj w sprincie bedzie co najmniej w pierwsze 10...
POLSKA  !!!!

http://www.biegi.fora.pl - ZAPRASZAM

klaudiaaaa

• Gość
Biathlon
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2007, 15:13:11 »
Lubie biathlon !!!
Ale tez jak mam wolny czas ogladam biegi narciarskie.
Sikora, Gwizdon same dobre nazwiska !!!
Samych sukcesów !!!!

Anek 56

• Ekspert
biathlon
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2007, 21:46:09 »
Witam wszystkich kibiców biathlonu. Z przykrością stwierdzam, że w tym temacie straszne pustki, a szkoda. Jest to dyscyplina, którą stawiam na równi ze skokami. Mam nadzieję rozruszać ten temat. Pamiętajcie,że pierwsze zawody już 29 listopada, transmisja Eurosport godz 10.30. Mam jeszcze tę nadzieję, że komentować będzie mój ulubiony duet Jaroński i Wyrzykowski i znów usłyszymy kultowe rach ciach ciach po bezbłędnych strzałach naszych zawodników.

Monikaa

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2007, 22:44:05 »
biathlon jest bosski :D:D a ten słynny duet komentatorski mnie zwala z nóg za każdym razem :D i dlatego zaczeła ogladac ten sport ;D

P.S. hihi! najlepszy jest biathlon w lecie, na wrotkach !

Anek 56

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2007, 12:33:34 »
Moje oglądanie biathlonu zaczęło się tak gdzieś na początku lat 90 jak podłączyli mi Eurosport. Wcześniej za komuny to tego biathlonu w tv było tyle co na lekarstwo. Ot tak z okazji zimowych olimpiad. Szkoda tylko, że oprócz Tomka Sikory i Magdy Gwizdoń no i może Krysi Pałki, reszta reprezentuje poziom delikatnie mówiąc przeciętny. Najbardziej denerwuje mnie to, że przy bezbłędnym strzelaniu biegowo są tak kiepscy, że nie łapią się do 60 i w efekcie nie oglądamy ich w biegu pościgowym. No, ale jaki jest poziom biegów narciarskich w                                Polsce to wiemy. Jedyna Justynka i dalej dno. Monikaa, jako fanka Norwegów pewnie wiesz, że nasz ulubiony redaktor Jaroński posiada bardzo skocznego psa, którego nazwał Romoeren. No chyba, że Twoje kibicowanie chłopcom znad fiordów nie obejmuje biathlonistów, tylko skoczków. Nie mówiąc już o norweskich biathlonistkach. Pozdrawiam Anek 56.

Monikaa

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2007, 14:29:44 »
nie jestem tylko fanką skoczków, ale ogolnie kibicuje Norweskim sportowcom :D
a psie słyszałam..haha! świetny pomysl z tym imieniem

Anek 56

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2007, 15:55:02 »
No to mamy coś wspólnego. U mnie też Norwegowie cieszą się sporą sympatią. Oczywiście po Polakach. Z tymi sympatiami to u mnie trochę dziwna sprawa. Upatrzyłem sobie taką niemiecką zawodniczkę Katrin Apel. Kibicowałem jej przez cały czas. Weź mnie zapytaj dlaczego właśnie jej to nie wiem. W zeszłym roku skończyła karierę. Sukcesy przeciętne jak na na Niemkę oczywiście. Daj nam dobry Boże choć z jedną taką Polkę. Trzy wgrane w PŚ, dwa razy wicemistrzostwo świata, brązowy medal olimpijski w sprincie i dwa złota i srebro w sztafecie olimpijskiej. Urody też przeciętnej. Taka wysoka blondynka. Ciekawe czy w tym sezonie kogoś wypatrzę. He he serce wolne.

Monikaa

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2007, 16:09:25 »
kojarze kojarze :D
a no przydalaby sie taka zawodniczka w Polsce, no ale...Polska nie jest taka potęgą narciarską jak Niemcy, no moze kiedys. Narazie nie zapowiada sie.
Hehe, napewno kogoś wypatrzysz, ja moze nie mam sympati wśrod kobiet, ale u panów jest inna róznica. Kibicowalam Raphaelowi Poirée kibicowałam, a kibicuje :Doczywiscie Ole Einar Bjørndalenowi :D

Bimba

• Gość
Biathlon
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2007, 16:15:07 »
hmm... ja uwielbiam wszystkie sporty zimowe :) i oglądać i uprawiać... ale poza skokami resztę tylko na olimpiadzie oglądam... chociaż wiem co w trawie piszczy ;) szkoda, ze w Polsce nie są bardziej rozpowszechnione... ale chyba tylko kolejne objawienie typy Małysz w skokach może zmienić ta sytuacje... :)

Anek 56

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 27, 2007, 16:34:11 »
Rafaela jak każdego Francuza to trochę nie bardzo. Ratuje go fakt, że jest mężem Liv Grete, i ojcem małej Emmy i jeszcze mniejszej chyba Anny. Ale Ole jak najbardziej.

Monikaa

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 27, 2007, 19:29:20 »
hehe:D a ja własnie polubiłam go bo jest Francuzem, ogolnie lubie ten kraj, a szczegolnie ich język. no ale to juz nie na ten temat ;pp

oo juz nie moge sie doczekac rozpoczęcia sezonu xD

Anek 56

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 27, 2007, 20:36:26 »
Francuski lubię, ale tylko w piosenkach np Edith Piaf. A teraz na temat. Sądzisz, że Ole Einar dogoni Ingemara Stenmarka w ilości zwycięstw w PŚ. Na pewno Stenmark ma ich 86. Ile ma Ole dokładnie nie wiem. Mogłabyś to gdzieś sprawdzić? Ja z obsługi kompa jestem cieniutki. Zrobisz to dla starszego gorzej wykształconego forumowego kolegi. Nie chcę budzić syna, śpi po pracy.

Anek 56

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2007, 09:17:23 »
Witam. Już wszystko wiem. Po prostu, gdy wpisywałem do wyszukiwarki nazwisko Bjoerndalen, to mi wyskakiwały jakieś dziwne strony, chyba norweskie.Nie wiedziałem, że tam jest opcja szukaj w języku polskim.
Tak więc, Ole Einar ma 74 zwycięstwa w biathlonie, plus jedno w biegu bez karabinu. Razem 75,a na podium stawał 127 razy. Robi wrażenie. Do Stenmarka brakuje 11 zwycięstw. Trzymajmy kciuki.

Monikaa

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 28, 2007, 15:11:47 »
o to rzeczywiscie wyniki mówią same za siebie :D wrazenie ogromne.
Myśle ze jak nadal bedzie utrzymywał forme z lat ubieglych to z pewnościa dogoni Stenmarka. Trzymam kciuki zeby mu sie udało :D

Anek 56

• Ekspert
Biathlon
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2007, 19:11:10 »
Jutro już pierwsze zawody. Kupiłem z tej okazji flaszkę, ale otworzę ją dopiero jak panowie będą startować. Jak wiadomo moje serce kibica chwilowo wolne.
Boję się, że po kilku drinkach mogłaby zacząć podobać mi się np Tora Berger. hehe