Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Żużel  (Przeczytany 6525 razy)

Atka

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 01, 2013, 20:52:32 »
Jeeest...mecz był rewelacyjny, a jakie emocje i doping XD
Koszulkę mi dali....
Co do wykluczeń, dostaje się je za np spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na torze (wypadek), wjechanie w taśmę, za przekroczenie 2min gdy nie dojadą do startu, za przejechanie kredy (linii) dwoma kołami itp itd....
Co do decyzji sędziów:
1) Fakt Paweł powinien być wykluczony (tak myślałam)....ale Czaja jeździł jak poje** więc w sumie się cieszę, bo ten koleś to przeginał wczoraj.
2) Wypadek Emila (bardzo mi go szkoda bo bardzo chciałam aby GP wygrał) ech....powiem Wam że z naszej perspektywy to wyglądało dokładniej. Uważam że słusznie wykluczyli Emila bo Miedziun jechał pierwszy a ten zamiast technicznie i z głową jechać kiedy tego wynosiło pod bandę zamiast spuścić gaz ten dowalił jeszcze bardziej....ten i ten nie opuszczał ale to Adrian jechał przed nim więc gdyby odwrotnie byłbyło )że Emil wywozi ł wczoraj Miedziaka to można byłoby mówić inaczej...ale Emil jechał na pewniaka w koło naszego więc decyzję uważam za słuszną...jeszcze nasz Kamil zatańczył z motorem w powietrzu i jak głową uderzył...Wgl jaki zamroczony i przestraszony bo myślał że Emila zabił bo po nim przejechał....na szczęście tylko ręką bo sytuacja była prawie jak z Lee....więc dobrze że tak a nie inaczej....

Hahahaha bardzo się cieszę że się Wam dziewczyny spodobało i wciągacie się w to...im więcej nas tym lepiej....:-D
Nic ino się cieszyć.

Magdaa

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:38:56 »
Wiesz Atka gdybym była tak obeznana jak Ty w żużlu to do tych wykluczeń bym się kłóciła, ale aż tak to nie jestem,bo wchodzę w świat ten wiec na razie JESZCZE z Tobą kłócić się nie będę :D nie no wgl nie będę,bo każdy ma swoje zdanie :).
Seryjnie naprawdę mnie to wciągło bez kitu. Tak jak skoki. Jak będę oglądać to załapę wszystko i poznam zawodników, także muszę teraz oglądać :).
Dzisiaj kibicowałam Uni Tarnów. Nie znam tego klubu aż tak,bo nie czytałam tak jak o Włókniarzu Częstochowa i strzelałam z tym kibicowaniem :D w sumie to spodobał mi się jeden kolo stamtąd i dlatego,hahahah, ale dobrzy są :)
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Atka

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:42:56 »
Hahahaha a co Ci nie pasuje do tych wykluczeń? Który przykład bo mogę się domyślać.
Ja kibicowałam Motomyszom (Zielonej Górze) ale nie będę tłumaczyła dlaczego lepiej aby oni wygrali bo za długo i jeszcze byś się kłóciła.
Wiem który Ci się spodobał: Maciej Magic Janowski....trafiłam????????
A pewnie o te wykluczenia to chodzi Ci o taśmę co???? Czy nie?

Magdaa

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:54:49 »
Tak tak!! To on :D
Narazie wiesz, nie będę nic pisać bo się jak narazie na tym nie znam, ale nie będę się wykłócać przecież bo to sport (ale jaki :D)
Pewnie chodzi Ci o to, że Tarnów jak wygrał to może zagrażać Czewie lub Toruniowi,nie?? Bo teraz mam takie rozkminy.
Ale wczorajszym meczu nie było nic chyba z taśmą? Chyba, że ominęłam coś..
Wiem, że dzisiaj były akcje z tymi taśmami.

Atka

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 01, 2013, 22:05:30 »
Nie, nie o to chodzi bo Tarnów i tak spotka się z nami lub Czewą ;)
To jest nieuniknione....
Po prostu ZG zasłużyła o grę o złoto...Tarnów: pożal się Boże...lepiej abym się na ten temat nie wypowiadała XD to jest długą historia
Mi to lotto z kim.będziemy bo to są PO- wszystko się może zdarzyć...
Ogólnie moim wymarzonym finałem byłby mecz: Torun-Czewa....ale niestety tak się nie stanie....więc (sercem jestem za moimi Aniołami) więc finał ma być: Falubaz-Unibax
a Tarnów niech wypada na 4 miejsce.....tam jest ich miejsce.
Więc pierwszy raz całym sercem byłam za Motomyszami...ale dużo do odrobienia nie mają...Duzers się zbyt nie spasował i Jarek wypadek, płuca mu pewnie nawalały cały czas.....
Ale to Tarnów.....nic więcej.nie trzeba mówić.

Magdaa

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 01, 2013, 22:09:44 »
Jakby był finał dla Torunia i Zielonej Góry to już z góry mówie, że kibicuje Toruniowi, bo jest naprawdę mocny. Ale w głębi duszy liczę na Czewę :P

Atka

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 01, 2013, 22:17:19 »
Domyślam się że za Czewą ty Lwico XD
No ja całym sercem jestem za moimi Aniołami/Krzyżakami i wierze w finał (ale u nas jest szpital i kurde ciężko bedzie)
ale jeśli wygranie z nami w dwumeczu....no to Wam będę kibicowała w walce o złota.

Taaa mówisz że jesteśmy mocni: Ty nie widziałaś naszych na początku i w pełnym składzie! Ł aaaaaa to był zespół jak trza XD....a teraz walczymy jak możemy....niestety los sobie z nas drwi
Już nas ogłosili pechowcami (obok Leszna) roku...:( ale zgadzam się z tym

Atka

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 01, 2013, 22:25:27 »
Obejrzałam wypadki z wczoraj i....
ZMIENIAM ZDANIE:

Czaję słusznie wykluczono...jaki czub wjechał Pawłowi w jego tor jazdy i niby co Paweł miał zrobić? Pojechać prosto w bandę bo Arturkowi zachciało się krawężnika jak był na innej ścieżce... Paweł był po prostu szybszy i dojechał pierwszy do krawężnika....wjechał mu pod łokieć to ten powinien się tam nie pchać
Słusznie wykluczony, jego błąd

A skrót z wypadku Emila: powinni pokazać od wcześniejszego momentu, bo pokazali sam upadek i zahaczenie Miedziaka... bez sensu, kto zrobił tą sklejkę
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2013, 22:31:04 wysłana przez Atka »

Arkona

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 02, 2013, 09:01:32 »
Cytat: Atka;738878

Ja kibicowałam Motomyszom (Zielonej Górze) ale nie będę tłumaczyła dlaczego lepiej aby oni wygrali bo za długo i jeszcze byś się kłóciła.

hahaha juz ja wiem dlaczego, ten tarnowski tor....(mlotek)
co do wykluczen i wypadków to ciekawa byłam Twojej opinii, Atka, bo siedzisz w tym o wieeeele dłuzej niz my, poza tym widziałas wszystko na zywo i potrafisz to ocenic w miarę obiektywnie.
a co do kibicowania komu złoto to jak wiesz, od początku byłam blizej Aniołów niz reszty (wiadomo dlaczego) i im zyczę wygranej, bo swoim juz nie mogę.
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Magdaa

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 08, 2013, 18:47:19 »
Brawo dla Unibax Toruń!! Szkoda, że Włókniarz nie wszedł, ale był bardzo blisko!! Unibax zasłużył na finał i będę kibicować z całego serca, żeby zwycieżyli :). Jeszcze raz brawo!

Arkona

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 09, 2013, 09:07:37 »
To był mecz!!!!Mój mąż stwierdził,że najlepszy jaki widział.
Takich emocji do dosłownie ostatnich metrów to jeszcze nie było:D:D:D
Teraz wio Aniołki po złoto(lasso)

Magdaa

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 09, 2013, 14:36:06 »
No dokładnie, ja stałam przed komputerem zamiast siedzieć, bo nie mogłam inaczej :D

Arkona

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 09, 2013, 16:06:17 »
http://www.youtube.com/watch?v=rJS8aXw6cWU
hahaha, nazwa zespołu powala (haha2) tak powinno się śpiewać na stadionach!!!(blazen) (hihihi)

Arkona

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2013, 12:52:35 »

Arkona

• Ekspert
Żużel
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 21, 2013, 18:29:07 »
http://sportowybar.pl/content/images/52b207a328c4f6.56208350.jpg

Atka, widziałaś to?