Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Richard Freitag  (Przeczytany 63324 razy)

Landvaenti

• Aktywny użytkownik
Richard Freitag
« dnia: Grudzień 11, 2011, 15:59:41 »
Widzę, że nie ma tematu Piątka, ale teraz chłopak sie rozkręca  ;)

Wygrał 1 konkurs PŚ w karierze (brawo)

Tak myślałam, wytrzyma presję, czy nie, ale drugi skok był świetny :D

Był Hannavald i Schmitt. Są Freitag i Freund :)

W klasyfikacji PŚ na 3 miejscu (brawo)

Sido

• Nowy użytkownik
  • *
Richard Freitag
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2012, 14:37:03 »
Dobry początek sezon, ale nie sądzę żeby był go wstanie w dalszej części powtórzyć racze jego sukcesem będzie jak utrzyma się w końcowej klasyfikacji w czołowej 10.

Milka95

• Nowy użytkownik
  • *
Richard Freitag
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2012, 23:01:13 »
Rysiek powoli urasta do rangi jednego z moich ulubionych skoczków :) w ogóle uważam, że Niemcy mają fajną ekipę, dwóch skoczków w czołowej 10. Pucharu Świata to naprawdę dobry wynik. Ja uważam, że Richard będzie skakał coraz lepiej i będzie nie w pierwszej 10., ale pierwszej 5. PŚ.
Bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie w Zakopanem, uśmiechnięty, wyluzowany, otwarty na kibiców, widać nie potrzebuje się odcinać od całego świata, żeby osiągać sukcesy :)

love skoki

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2012, 23:50:07 »
Cytat: Milka95;686329
Rysiek powoli urasta do rangi jednego z moich ulubionych skoczków :) w ogóle uważam, że Niemcy mają fajną ekipę, dwóch skoczków w czołowej 10. Pucharu Świata to naprawdę dobry wynik. Ja uważam, że Richard będzie skakał coraz lepiej i będzie nie w pierwszej 10., ale pierwszej 5. PŚ.
Bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie w Zakopanem, uśmiechnięty, wyluzowany, otwarty na kibiców, widać nie potrzebuje się odcinać od całego świata, żeby osiągać sukcesy :)

Zgadzam się z tobą,myśle że nie da się go nie lubić,i strasznie trzymam za niego kciuki!!
Kto wie może w następnych sezonach to on zwycięży KK, bo widać że chłopak ma talent:D:D

gliss

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2012, 18:51:59 »
Cytat: love skoki;686336

Kto wie może w następnych sezonach to on zwycięży KK, bo widać że chłopak ma talent:D:D

O tym samym myślę, jak widzę Jego skoki, jasne, że ma talent, i to wielki :D
Pokazywał Nam to już kilka razy ;D
I Ski Jumping.

Milka95

• Nowy użytkownik
  • *
Richard Freitag
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2012, 22:14:37 »
Ciekawa jestem, jak dalej potoczy się jego kariera. Gdzieś czytałam, że Ryśkowi marzy się medycyna i że ma zamiar skakać do IO w Soczi, a potem pójść na studia. Czyżby to oznaczało tak krótką karierę? Chyba byłby pierwszym zawodnikiem, który będąc w bardzo dobrej formie rezygnuje ze sportu na rzecz studiów.
Ale właściwie jeśli zdobyłby medal olimpijski to może kończyć :)

gliss

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2012, 20:06:22 »
Cytat: Milka95;687857
Ciekawa jestem, jak dalej potoczy się jego kariera. Gdzieś czytałam, że Ryśkowi marzy się medycyna i że ma zamiar skakać do IO w Soczi, a potem pójść na studia. Czyżby to oznaczało tak krótką karierę? Chyba byłby pierwszym zawodnikiem, który będąc w bardzo dobrej formie rezygnuje ze sportu na rzecz studiów.
Ale właściwie jeśli zdobyłby medal olimpijski to może kończyć :)

Niee... za bardzo go lubimy, żeby zakończył karierę (mrug)
Wgl. on jest zbyt boski itd. xD
A poza tym młody... bardzo młody :D
I Ski Jumping.

love skoki

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2012, 21:57:36 »
Cytat: gliss;688024
Niee... za bardzo go lubimy, żeby zakończył karierę (mrug)
Wgl. on jest zbyt boski itd. xD
A poza tym młody... bardzo młody :D

No to fakt, i nawet jest przystojny!!:D I trzymam za niego kciuki,bo widać że skakanie daje mu satysfakcje,a jak nawet coś nie idzie to się nie obraża na cały świat!! I może w końcu Niemcy, i Norwedzy pokażą Autą że nie są jedyną drużyną na świecie!!!
Bravo Freitag:D:D

Milka95

• Nowy użytkownik
  • *
Richard Freitag
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2012, 00:14:36 »
Cytat: love skoki;688172
No to fakt, i nawet jest przystojny!!:D I trzymam za niego kciuki,bo widać że skakanie daje mu satysfakcje,a jak nawet coś nie idzie to się nie obraża na cały świat!! I może w końcu Niemcy, i Norwedzy pokażą Autą że nie są jedyną drużyną na świecie!!!
Bravo Freitag:D:D

Jakaś miłość? :P
Ale fakt, jest przystojny, do tego mądry i sympatyczny. W Zakopanem miałam go na wyciągnięcie ręki :P

http://www.augsburger-allgemeine.de/sport/sonstige-sportarten/Freund-und-Freitag-Skispringen-und-Gitarre-sind-tabu-id18148921.html ---> a tu jest fajny artykuł na temat naszego niemieckiego duetu

Dzisiaj w kwalifikacjach Richard i Severin oddali jedne z najdłuższych skoków. Myślę, że może powtórzyć się sytuacja z Harrachova kiedy obaj wskoczyli na podium i byłabym zadowolona, gdyby tak się stało. Chciałabym tylko, żeby Kamil też znalazł się między nimi :)

gliss

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2012, 20:50:22 »
"W Zakopanem miałam go na wyciągnięcie ręki :P "
Ooo... może zdradzisz coś więcej ?:D
I Ski Jumping.

rumor

• Zaawansowany użytkownik
Richard Freitag
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2012, 21:46:34 »
Piętaszek na wyciągnięcie ręki, aaaach. Też tak chcę :D
Leć, bez lęku...
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I]

Milka95

• Nowy użytkownik
  • *
Richard Freitag
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2012, 17:13:09 »
Cytat: gliss;688244
"W Zakopanem miałam go na wyciągnięcie ręki :P "
Ooo... może zdradzisz coś więcej ?:D

Obawiam się, że nie ma za bardzo czego zdradzać :) Po prostu w drodze na skocznię zaszłam pod hotel skoczków i akurat niektórzy wychodzili. Mam zdjęcia Simona Ammanna, Thomasa Morgensterna i paru innych, a niektórzy rozdawali swoje autografy. Do Richarda nawet zagadałam trochę po niemiecku, najpierw się odwrócił z pewnym zaintrygowaniem na twarzy, a jak życzyłam mu powodzenia i tak dalej to się uśmiechnął, powiedział "Danke", i poszedł. Cała historia :) Z jego autografu cieszę się najbardziej, mimo że dostałam też karteczki z podpisami Martina Kocha i Gregora Schlierenzauera.
Spotkanie z Ryśkiem niezapomniane :P

gliss

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2012, 19:57:34 »
Ach, też tak chcę xD
Pojadę na LPG, to może ich spotkam... mmm... :-))
I Ski Jumping.

Jarek

• Ekspert
Richard Freitag
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2012, 15:39:53 »
Szkoda że wczoraj nie udało mu się wygrać. Byłbym mu wdzięczny, bo wtedy Ito nie wyprzedziłby Kamila w generalce :twisted:8) Ogólnie to wydaje się sympatyczniejszy od Freunda. Ale to nie oznacza że go polubiłem. Jest mi ostatnio obojętny ;p

bubosza

• Nowy użytkownik
  • *
Richard Freitag
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2012, 21:23:29 »
ja spotkalam obu podczas lgp w tamtym roku i Severin jest sto razy bardziej milszy i sympatyczny niz rysiek